Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

MANO tikrasis ir pirmasis MENAS

MANO tikrasis ir pirmasis MENAS

Ūla Šoblinskaitė, jaunoji M. K. Čiurlionio menų mokyklos auklėtinė, kuri gali pasigirti respublikiniais apdovanojimais ir puikiais įvertinimais įvairiuose kūrybiniuose konkursuose, Vaikų bibliotekoje rengia savo pirmąją personalinę darbų parodą:

„Kūrybinis procesas vystėsi trimis dalimis: projekto eigoje rašiau dienoraštį, dariau miniatiūrinį lėlių pasaulį ir kūriau foto montažo darbus.
Ištraukos iš dienoraščio:
„... karštos dienos, karšti vakarai... pradėjau rašyti dienoraštį... vis tiek... kuriu lėlių pasaulį: šitas rinkinys skirtas lėlytėms ir gyvūnėliams, kurių dydis kaip vieno cento, pieštukas rašantis vienos kramtoškės dydžio!!!... telefonas visai mažiukas... pavalgysiu, paskaitysiu knygutę lėlytėms ir pagaminsiu kiaušinienę... kiaušinienė susidaro iš klijų ir geltono karoliuko dydis kaip vieno valgojomojo žirnio...“.

Mano kambaryje per keletą metų susikūrė miniatiūrinis pasaulis. Miniatiūriniai pastatų kambariai su mano sukurtu interjero dizainu ir smulkiais daikteliais lėlytėms.“

Ūla Šoblinskaitė Vaikų bibliotekos skaitytojams yra žinoma kaip piešinių konkurso „Švenčiame kosmose ir tvarte... su Gendručiu Morkūnu“ 1-osios vietos nugalėtoja. Ūla nupiešė  Gendručio Morkūno portretą, kuris visą 2015 m. spalio mėnesį buvo eksponuojamas šalia G. Morkūnui surengtos knygų parodos. Parodos atidarymo metu (2016 m. sausio 19 d.), jaunoji menininkė Gendručio Morkūno portretą padovanojo G. Morkūno žmonai, Reginai Morkūnienei.

Mes, savo ruožtu, linkime neišsenkančių idėjų, kad po šios parodos sektų antroji, o po antros - trečioji, ketvirtoji... Apsilankykite Vaikų bibliotekoje ir apžiūrėkite kruopščiai parengtą Ūlos Šoblinskaitės parodą.

Paroda Vaikų bibliotekoje, Kūrybinėje laboratorijoje, veiks iki 2016 m. kovo 3 d.