Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Kaip mes atsisveikinome su rudeniu

Kaip mes atsisveikinome su rudeniu

Paskutiniąją rudens dieną Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su rašytoju Tomu Dirgėla ir kūrybinės žibintų dirbtuvėlės „Neški savo šviesą“.

Medžių lapai krinta ant galvos,
O kažkam užkrito net šakos...
Nieko nepakeisi, tai ruduo -
Lapų ir šakų kritimo metas.

Lėtai važiuodami užpustytais keliais keleliais ir stebėdami užmigusios gamtos vaizdus, su nekantrumu laukėme susitikimo su vaikais. Ir šis susitikimas pateisino visus mūsų lūkesčius. Kuklūs, tačiau smalsūs, vaikiškai šilti, jaukūs ir jautrūs. Štai tokie vaikai gyvena Alytuje. Ir jie turėjo begales klausimų, skirtų vaikų rašytojui. "Nes tik tas, kuris myli vaikus, moka juos suprasti, nežiūri visažinio suaugusio akimis, tas tegali vaikams rašyti" - tarė Tomas Dirgėla ir visi linkčiodami jam pritarėme. Gali susidaryti įspūdis, kad mes visai rimtai ir poetiškai pasikalbėjome apie kūrybą ir rašymą. Kurgi ne - Tomas Dirgėla, nors ir atrodo labai rimtas (akiniai visus rimtuoliais paverčia), vis dėlto privertė vaikus šypsotis ir juoktis.

Visus Vaikų bibliotekos lankytojus kviečiame reguliariai tai daryti, o jei pristinga jėgų - užsukite į svečius ir ieškokite Tomo Dirgėlos knygų. Visai neseniai lentynose pasirodė trečioji knyga. Taigi, šiuo metu galite skaityti šias: "Apie raganą Šiokiątokią", "Domas ir Tomas. Dingusios šluotos byla", "Kai balandis buvo papūga".

Kol vieni dalyvavo susitikime, kiti pamiklino savo rankas ir su dailininke Kristina bei Uršulina karpė, klijavo, konstravo popierinius žibintus. 

Nebijokime išlikti vaikais, skaityti vaikiškas knygas ir džiaugtis rudeniškai žiemišku sniegu!

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos darbuotojai dėkoja Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos darbuotojams už bendradarbiavimą ir geranoriškumą!

alytaus-jurgio-kuncino-viesoji-biblioteka-logotipas       LTK_Logotipas

Šis renginys yra „Skaitymo naktys bibliotekoje: vaikų ir jaunimo skatinimas kitaip“ projekto dalis. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Giedrė Narbutaitė