Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Ką daryti sutikus lokį?

Ką daryti sutikus lokį?

Lapkričio 14 dieną prasidėjo Šiaurės šalių literatūros savaitė! Bibliotekoje ją pradėjome jau tradicija tapusiais rytmečio skaitymais.

Šį kartą į biblioteką pasikvietėme draugus iš darželio „Gudrutis“ ir skaitėme Malin Kivelä knygą „Jei sutiktum lokį“. Susikrovę kuprinę (juk neišeisi į mišką be vandens ar užkandžių!) ir pasimankštinę, puslapis po puslapio išsiaiškinome, kaip reiktų elgtis miške sutikus lokį. Pasirodo, nereikia nė bandyti nuo jo bėgti (jis tikrai greitesnis) ar lipti į medį (lokys tai daro daug geriau). Geriausia – apsimesti negyvu! Tada lokys praras susidomėjimą ir nueis savais keliais.

Po smagių skaitymų laukė meškiukų dirbtuvėlės. Vaikai kruopščiai spalvino savo meškos kaukę ir klijavo jai ausis. Vienu metu bibliotekoje aidėjo toks kurtinantis meškučių pulko riaumojimas, kad išsigandome, jog iš Trakų gatvės išsilakstys visi praeiviai!

Daugiau apie Šiaurės šalių literatūros savaitę: https://www.nordisklitteratur.org/lt.

Tai – ne vienintelis šios savaitės renginys bibliotekoje. Lapkričio 18 d., 12:30, kviečiame į knygos „Žvėrys, kurių nieks nematė, tik mes“ iliustracijų parodos atidarymą ir susitikimą su suomių iliustratore Linda Bondestam. Daugiau apie renginį: https://fb.me/e/3e73LmfsA. Beje, L. Bondestam taip pat iliustravo ir knygelę apie lokį!

Bibliotekoje iki pat mėnesio galo rasite ir šiaurės šalių autorių knygų parodą. Ji jūsų lauks Labirinto pradžioje. 

Nuotraukos – Mindaugo Masaičio.