Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Etnografinių regionų pasakos

Etnografinių regionų pasakos

Etnografinių regionų metų proga Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejus vykdė animacijos edukacinę programą moksleiviams “Etnografinių regionų pasakos”. Projekto partneriai – Lietuvos regionų mokyklos.

Edukacinės programos metu, vaikai ir jaunimas turėjo puikią progą net tik susipažinti su animacijos kūrimo principais, filmo epizodų pasirinkimais, piešimu, aplikacijų darymu, piešinių ir aplikacijų pokadriniu fotografavimu, įgarsinimu, bet ir savarankiškai sukurti savo animacinį filmuką.

Mokymuose dalyvavę moksleiviai sukūrė 54 animacinius filmukus pagal visų Lietuvos etnografinių regionų pasakas iš knygų „Jono Basanavičiaus tautosakos biblioteka“, Simono Daukanto „Žemaičių tautosaka“, „Auksinia abalia jieškajimas“, „Šiaurės Lietuvos sakmės ir pasakos“, „Iš Panevėžio krašto tautosakos“ ir dr. Jūratės Šlekonytės parinktas pasakas iš Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto archyvo.

Visus sukurtus animacinius filmukus galite bet kuriuo metu nuo 11 val. iki 19 val. pasižiūrėti Vaikų bibliotekoje. Prašykite pagalbos bibliotekininkės.

Projektą finansuoja Kultūros taryba, remia VšĮ „Joni Art“ ir VšĮ „Kino pasaka“.