Draugijos „Guboja“ paroda „Žiemos įkvėpimai“

Draugijos „Guboja“ paroda „Žiemos įkvėpimai“

Nors pavasaris ir bando nedrąsiai pasirodyti, kviečiame dar šiek tiek nepaleisti puikios žiemos, kuri šiemet mus taip gausiai apdovanojo. Ją savo darbuose įamžino draugijos „Guboja“ lankytojai.

Nelengvu karantino metu daugelis draugijos „Guboja“ padalinių bei partnerių įstaigas, būrelius lankančiųjų asmenų leido laiką namuose arba išeidavo iš namų ribotai. Todėl įkvėpimo ir jėgų sėmėsi piešdami, tapydami, spalvindami ar kitais meniniais būdais išreikšdami save ir savo jausmus. Surinkome jų kūrybos darbus ir sudėjome į parodą. Manome, kad tai padės visuomenei ir mums patiems pamatyti, kas mus įkvepia, palaiko ir skatina judėti toliau. Galbūt tai vaizdas pro langą, gal palesintas paukštis ar krentančios snaigės, o gal žiemos šventės...

Parodos galerija: https://amb.lt/vaikams/lt#!album3/photo0 

Draugija „Guboja“ – skėtinė asociacija, vykdanti žmonių su negalia meninį-estetinį ugdymą, socialinę integraciją į visuomenę. Viena iš asociacijos veiklos krypčių – vizualiniai menai. Kasmet „Guboja“ surengia 5–6 parodas įvairiuose Lietuvos miestuose. Parodų tikslas – skatinti asmenų su negalia kūrybinę saviraišką, supažindinti visuomenę su jų kūrybiniais pasiekimais. Draugijos ,,Guboja“ dailės-parodinę veiklą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie SADM Neįgaliųjų asociacijų veiklos rėmimo projekto lėšomis.