Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

Dalyvausime Vilniaus Knygų mugėje!

Dalyvausime Vilniaus Knygų mugėje!

Tradiciškai susitikime Vilniaus knygų mugėje!

Visas keturias mugės dienas mes jūsų lauksime Bibliotekų erdvėje. Kviesime išmėginti jėgas sprendžiant internetines viktorinas apie sostinę „Vilniui 700“ ir Adomą Mickevičių Vilniuje. Viktorinose bus daug įdomių faktų apie mūsų jauną 700 metų sulaukusį Vilnių. Taip pat turėsite galimybę pasivaikščioti XIX a. Vilniaus gatvėmis ir pamatyti sostinę tokią, kokią matė poetas A. Mickevičius. 5–7 klasių moksleiviai galės pasinerti į smagų, greitą ir intriguojantį protų mūšį, kuris padės išsiaiškinti tikrą Vilniaus žinovą.

Taip pat nepraleiskite progos sudalyvauti mūsų parengtose edukacijose moksleiviams.

Vasario 23 d. 11:00 ir 13:00 kviečiame sudalyvauti edukacijoje „Adomo Mickevičiaus užrašų knygelė“. Adomas Mickevičius paliko nemažai pėdsakų Lietuvos sostinėje. Spręsdami užduotis ypatingoje knygelėje, praskleisite paslapties šydą apie Adomo Mickevičiaus klajones Vilniuje. Jūsų laukia įnirtingas ir smagus galvosūkis! Edukacija skirta 10–12 klasės moksleiviams.

Vasario 23 d. 12:00 ir 14:00 kviečiame į edukaciją „Slapto radijo bangomis“. Amanda – jautriaausė. Alfredas – užmirštasis. Netikėtai prasidėjusi draugystė bus kupina nuotykių! Prisijunk prie jų ir tu – atidžiai sek radijo bangomis ir susipažink su šiais veikėjais artimiau. Žaidimas skirtas 1–4 klasių moksleiviams. Ši edukacija taip pat vyks ir vasario 25 d., 11:00 ir vasario 26 d. 11:00.

Daugiau informacijos čia.