lt

Atveriamos bibliotekos durys!

Atveriamos bibliotekos durys!

Dėmesio! Liepos 9-16 laikinai keičiasi skaitytojų registracijos bei leidinių užsakymo ir išdavimo tvarka. Daugiau apie tai skaitykite ČIA.

Laukiame jūsų vaikų bibliotekoje ir kviečiame vartyti ir patiems išsirinkti knygas! Tačiau primename, kad patogiausias ir saugiausias būdas visgi yra iš anksto užsisakyti leidinius internetu. Kaip tai padaryti, rasite ČIA.

Bibliotekos darbo laikas: I–V 11:00–19:00.

Skaityklos

Interneto skaitykloje @vilys galima naudotis kompiuterizuota darbo vieta iki 1 val.

Kūrybos laboratorija

Norinčius apsilankyti Kūrybos laboratorijoje, prašome iš anksto rezervuotis individualias darbo vietas [email protected]. Dėl edukacijų vaikų bibliotekoje kreipkitės el. paštu [email protected] .

Savitarna

Labai kviečiame naudotis savitarnos galimybėmis bibliotekoje: iš anksto užsakytas knygas atsiimti knygomate, leidinius savarankiškai skolintis savitarnos įrenginių pagalba, o knygas grąžinti visą parą veikiančiame knygų grąžinimo įrenginyje arba bibliotekos erdvėse esančių savitarnos įrenginių pagalba.

Ypatingi saugumo reikalavimai

Tęsiantis karantinui imamės visų būtinųjų saugumo priemonių: vyresniems kaip 6 metų lankytojams privaloma dėvėti veido kaukes, dezinfekuoti rankas, jaučiant ligos požymius draudžiama lankytis bibliotekoje.

Telefonai informacijai: (8 5) 261 0774 (suaugusiųjų registratūra), (8 5) 261 9809 (abonementas) ir (8 5) 261 6763 (vaikų biblioteka).

Kaip dirba suaugusiųjų biblioteka skaitykite čia.