Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Paieška

„Adomo ir Marilės skaitiniai“

„Adomo ir Marilės skaitiniai“

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos vaikų bibliotekos naujienlaiškis „Adomo ir Marilės skaitiniai“

 

Vaikų bibliotekos leidžiamas naujienlaiškis „Adomo ir Marilės skaitiniai“ yra skirtas mokytojams, bet subalansuotas ir visiems, besidomintiems vaikų ir jaunimo literatūra. Jame kaskart rekomenduojamos 3 knygos, tinkamos skirtingo amžiaus skaitytojams – nuo pradinių iki vyresniųjų klasių mokinių. Kiekvieną kartą naujienlaiškyje nagrinėjamos vis kitos temos – jos dažnai atliepia to mėnesio ar laikotarpio nuotaiką. Tačiau kai kurie mėnesiai turi tokią ryškią savo žymą, kad būtų sunku ją ignoruoti. Tad kiekvieną spalį kalbame apie šiurpias knygas, gruodį – kalėdines, o vasarą pasitinkame su atostogų skaitinių rekomendacijomis.

Visuose naujienlaiškiuose atrasite trumpus pristatomų knygų aprašymus, rekomenduojamą skaitytojų amžių, klausimus tolimesnei diskusijai, knygos ištrauką bei trumpą autoriaus biografiją. Naujienlaiškis prenumeratorius pasiekia kiekvieną mėnesį, elektroniniu paštu. Naujausias „Adomo ir Marilės skaitinių“ numeris pasirodys rugsėjo pradžioje ir bus skirtas vaikų išgyvenimams Holokausto metu, šį rugsėjį minint 80-ąsias Vilniaus geto likvidavimo metines.

Jei norite prenumeruoti naujienlaiškį, sekite šią nuorodą: https://bit.ly/naujienlaiskismokytojams