Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Virginijos Aliukonės tapybos parodos „Dievai ir ženklai“ pristatymas

Dalykinės literatūros skaitykla
Spalio 3 dieną 18 valandą Dalykinės literatūros erdvėje III aukšte įvyks Virginijos Aliukonės tapybos parodos „Dievai ir ženklai“ pristatymas.
 
Autorės mintys apie parodą „Dievai ir Ženklai“:

„Tai lyg parodų „Amžinos pasakos" ir „Amžinos pasakos ll“ pratęsimas. Tema ta pati – viskas sukasi ir skrieja apie baltų kultūrą. Galėčiau parodą vadinti „Amžinos pasakos lll", bet norėjosi kitaip, nes ir patys paveikslai lyg dėlionės dėliojosi – dievai, ženklai, dievybės. Kartu visa persipynę. Kai kada nors darysiu didžiulę parodą, ji vadinsis „Amžinų pasakų pynė“ arba „kasa“ , nes labai daug plaukų mano darbuose.

Šoje parodoje darbų daugiau, nei buvo pirmose. 2022-2023 metai buvo produktyvūs. Lyg skrisčiau per idėjų šalį ir beliktų tik čiupt ir įgyvendinti. O visko įgyvendinti neįmanoma, nes kažkas taip ir lieka eskizais. Dar vis nenutapiau visų deivių ir dievų, o gal visų ir nenutapysiu...

Pasakos šį kartą labiau net mano pačios, autentiškos. Lyg virsmo dienoraštis paveiksluose. Kas moka skaityti – skaito, bet kiekvienas žiūrovas skaito savaip, tik per savo supratimo ir patirčių prizmę. Žvelgia į darbą ir mato stebuklus arba ne, mato gylį arba tik plokščią vaizdą. Tuo ir smagu, kad visi skirtingai. Galiu pasidžiaugti savo darbų gerbėjais, jų jau turiu. Dažnas ir komentarą po įkeltu darbu parašo. Labai įdomu skaityti. Rimtai. Rašykit daugiau.

Darbų atlikimo technika ta pati – akrilas. Tiesa, ieškau patogesnio drobės formato transportavimui. Išbandžiau 60x60, patiko. Vis tiek neatsisakiau ir kitų, nes darbas dažnai pats prašosi tokio ar anokio formato.“
Paroda Dalykinės literatūros erdvėje bus eksponuojama spalio  2-31 dienomis. 
 
Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Rūta Skorupskaitė
Biblioteka visiems
AVBA
Bibliotekų tinklaraštis
Tvari biblioteka
Šeimadienių biblioteka
Skaitykis su knygomis
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Ibiblioteka.lt
Knygų startas
Epaveldas
Draugiškas internetas