lt

Tikras. Vyrų saviugdos erdvė: gydantis pažeidžiamumas

Didžioji salė

Šiandien svarbiausia dilema vyrams yra ne kaip tapti kažkuo, ką siūlo visuomenės vyriškumo idealai, o kaip sugrįžti į save ir sužinoti, kas iš tikrųjų esam. Tikrai nelengva užduotis. Susitikimas su vyrais - ne prie alaus, ne žiūrint kašį, o kai norisi iš tikrųjų suprasti save ir gyvenimą - turi terapinį poveikį.

KAM SKIRTA
Vyrams, kurie siekia išsivaduoti iš visuomenėje paplitusių “tikro vyro” stereotipų ir leisti sau būti Tikrais - tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų.

Šis seminaras - laisva erdvė savirefleksijai ir bendrystei su kitais vyrais. Jo metu priartėsime prie to, kas mus kuria, kas mus daro tokiais, kokie esame šiandien - prie savo giliausių poreikių. Pažindami iššūkius, su kuriais susiduria ir kiti, kursime aplinką, kur nebaisu susimauti. Kurdami ryšį su kitais vyrais, stiprinsime drąsą būti pažeidžiamu ir autentišku savo gyvenimo santykiuose.

KAS YRA TIKRAS?
Tai patirtinė paieška kuriant ir realizuojant naują brandaus vyriškumo apibrėžimą - atviri seminarai, tęstinės grupės ir konsultacijos vyrams.

MŪSŲ VERTYBĖS
Tikrumas. Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi.
Ryšys. Stipriname emocinį intelektą, ugdome empatiją, atjautą sau ir priimame atsakomybę už savo poreikius.
Įsisąmoninimas. Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.

SEMINARĄ VEDA
Ignas Genys, sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, mokymų programų Per Patirtį treneris ir bendraautorius, emocinės paramos konsultantas, vedantis mokymus grupėms, asmenines konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityse.

LAIKAS
Rugpjūčio 27 d. 18.00 - 20.00 val.

VIETA
Adomo Mickevičiaus biblioteka, Vilnius

ĮĖJIMAS NEMOKAMAS!
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA.
Seminaro metu bus fotografuojama.

REGISTRACIJA: https://perpatirti.lt/tikras-patyriminis-seminaras-vyrams/

KONTAKTAI: +37064034568; tikras@perpatirti.lt

Susisiekite:
Kontaktinis asmuo: Edita Sėdaitytė
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Mickevičiana
Vilnijos vartai
Knygų lobis
Bibliotekos pažangai 2
Saugokduomenis.lt
Interaktyvi biblioteka
Epaveldas
Knygos per penki TV