lt

Skaityk literatūrą kaip profesorius:

Thomas C. Foster

Skaityk literatūrą kaip profesorius:

2003-iais metais pirmą kartą išleista knyga „Skaityk literatūrą kaip profesorius. Gyvas ir smagus skaitymo tarp eilučių vadovas“ iš karto tapo bestseleriu. Literatūrologas Thomas C. Foster šiame šmaikščiame vadove parodo, kaip paprasta ir malonu atrasti knygose paslėptus simbolius bei tiesas. Šis tekstas yra puikus kompanionas, kurio dėka skaitymo patirtis taps turtingesne, malonesne ir įdomesne.

Autorius šiame vadove aptaria knygose vaizduojamus metų laikus, veikėjams tekusius iššūkius, maistą, politiką, geografiją, orą, smurtą, ligas, herojų vardus ir dar daug daugiau temų, kurios turi gerokai gilesnę prasmę nei galima pamanyti iš pradžių. Nagrinėdamas simbolius Thomas C. Foster pateikia daugybę pavyzdžių iš įvairaus žanro literatūros: romanų, dramų, poemų, trumpų istorijų ir net filmų scenarijų.

Thomas C. Foster (g. 1950 m.) – Mičigano-Flinto universiteto anglų kalbos ir literatūros profesorius emeritas, bestselerių autorius. Nuo 1975-tų metų profesorius dėstė klasikinę ir šiuolaikinę literatūrą, vedė kūrybinio rašymo kursus.

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka