lt

Kiekvienos dienos terapija

Benas Lyris

Kiekvienos dienos terapija

Benas Lyris turi daug vaidmenų: jis kunigas, jis psichologinės pagalbos konsultantas, jis sielovadininkas, jis visuomenės sveikatos specialistas. Benas visada ieško būdų įkvėpti gyvenimo meilę, santarvę su savimi, pokyčius. Jo knyga „Kiekvienos dienos terapija“ – autoriaus gyvenimo patirtys bei išgyvenimai, su kuriais jis tikisi susigyventi. Dvasiniai skaitiniai motyvuoja ieškoti harmonijos ir susitaikyti su aplinkiniais bei savo trūkumais.

Benas Lyris tiki, kad visas sunkias situacijas įmanoma ištverti, jei turi tikslą ir žinai, kam to reikia. Savo knygoje „Kiekvienos dienos terapija“ jis kviečia atrasti akimirkos grožį, nes būtent šiandien reikia nugyventi gražiausią savo gyvenimo dieną.

„Kiekvienos dienos terapija“ yra kvietimas mylėti savo draugus, vertinti draugystę, atrasti dėkojimo ir atleidimo galią. Knyga įkvepia kitaip pažvelgti į savo pralaimėjimus, ligas, priimti savo prigimtį bei unikalumą, nebandyti tapti tokiais kaip visi, pritarimų ieškoti tarp artimųjų, o ne kliautis pasaulio nuomonę, mažiau save kritikuoti.

Tekstuose daug minčių pamąstymui. Kas yra branda? Gebėjimas paleisti savo baimes, šios dienos svarbos atradimas, vidinės laisvės paieškos, susitaikymas su netobulumu, materialinių gėrybių nesivaikymas, atleidimas? Autorius kviečia mąstyti ir atsakymų ieškoti kartu. Jis siūlo kasdien ieškoti dalykų ir įvykių, kurie įkvepia priimti ir švęsti gyvenimą su visa jo spalvų gama.

„Kiekvienos dienos terapija“ primena pokalbius, pamąstymus, dienoraščio žanrą. Benas Lyris tikisi, kad knyga pradės ar pabaigs kiekvieną jūsų dieną.

Benas Lyris (tikras vardas Benas Audrius Martusevičius) – kunigas, sielovadininkas, poetas, autorius. Prieš pasirinkdamas kunigo kelią Benas norėjo studijuoti mediciną, tačiau galiausiai, paskatintas finansinio nepritekliaus, pasuko dvasininko keliu ir šiandien kitais būdais gydo žmones. Benas Lyris randa būdą kaip pasiekti šiandien tikėjimo išsižadėjusių žmonių širdis. Savo knygose jis kalba paprastais žodžiais, neperša religijos, nemoko, tačiau per patirtis ir per nuoširdžius jausmų aprašymus paliečia visiems svarbius klausimus.

Šeimadienių biblioteka
Bendruomenių kraštotyra
Vilnijos vartai
Vasara su knyga
Biblioteka visiems
Mickevičiana
Prisijungusi.lt
Skaitymo festivalis
Bibliotekos rekonstrukcija
Epaveldas
Bibliotekos pažangai 2
Interaktyvi biblioteka