Pradžia Naujienos

2015-05-19 Linkėjimai iš Brazilijos džiunglių nuo Rasos de Silvos

Į Lietuvą iš Brazilijos džiunglių atvyko ilgai laukta viešnia – Rasa de Silva, knygos „Kaip išgyventi amžių sandūroje" autorė, su vyru brazilu, salsos mokytoju, ir dviem vaikais – ketverių metų sūneliu Myryato ir dvejų metų dukrele Elzyte. Jau beveik dvejus metus Rasa su šeima gyvena Brazilijos džiunglėse.

Skaityti daugiau...

2015-05-07 Vaikų biblioteka kviečia mažuosius skaitytojus į garsinius skaitymus!

Pačius mažiausius gegužės 22 d., 11 val. kviečiame į nuotaikingus garsinius skaitymus, kurie vyks Vaikų bibliotekoje.
Ištempę ausis klausysimės ukrainiečių liaudies pasakos „Pirštinė“, vartysime Mariaus Zavadskio paveikslėlių knygą.

Skaityti daugiau...

2015-05-05 Gegužės mėnesio bibliotekos renginių kalendorius

Laukiame jūsų bibliotekos renginiuose gegužės mėnesį - atsisiųskite bibliotekos renginių kalendorių ir įsikelkite ant savo kompiuterio darbinio ekrano. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2015 m. gegužės mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1920x1080)

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui (1280x1024)

2015-04-24 Susitikime su Rūta Vanagaite kalbėjomės apie staugimą

Balandžio 20 d. susitikome su teatrologe, prodiusere Rūta Vanagaite pakalbėti apie neseniai išleistas jos knygas „Pareigos metas“ (2014) ir „Ne bobų vasara“ (2015). Renginį vedusi knygų autorės draugė ir žurnalistė Dalia Kutraitė vakarą „Gyventi čia ir dabar“ pradėjo įvardydama 10 skirtumų tarp savęs ir Rūtos. Po šmaikščios įžangos renginio vedėja iškart kreipėsi į auditoriją, kurioje dominavo moterys, klausdama nuomonės apie naujausią Rūtos Vanagaitės knygą.

Skaityti daugiau...

2015-04-22 KONKURSAS. Kaip atrodo tavo knygų lentyna?

Mėgsti skaityti knygas ar labiau pirkti ir dėti knygas į lentyną su pažadu, kad perskaitysi, kai tik turėsi daugiau laiko? Gal tai viena lentynėlė su dešimčia pačių geriausių ir mylimiausių knygų? Gal tai visa knygų spinta, kurioje sukaupta kruopščiai atrinktų knygų asmeninė biblioteka. O gal tai visai ne knygų lentyna, o knygų bokštas? Mums įdomu, kaip knygos gyvena tavo namuose. 

Dalyvauk konkurse #lentynukė ir dalinkis savo knygų lentynų nuotraukomis. Jose gali būti tik knygų lentyna, asmenukė, šeimos ar naminių gyvūnų nuotraukos prie knygų lentynos. 

Skaityti daugiau...

Šiuo metu vyksta

Siūlo skaitytojų klubas

  • Zuikio metai

    Arto Paasilinna. Zuikio metai. Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė. Tyto alba, 2000