Pradžia Naujienos

2015-03-30 Nepaprastai paprasta Carole Radziwill knyga „Tai, kas išlieka“

2015 m. kovo 25 d. Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje rinkosi svečiai į Lietuvos Rašytojų sąjungos išleistos naujos Carole Radziwill knygos „Tai, kas išlieka“ pristatymą. Tai jausminga, atvira ir be galo intriguojanti autobiografinė atsiminimų knyga apie likimą, draugystę ir meilę, susipinančius žymių šeimų likimus - Radvilų ir Kenedžių. 

Skaityti daugiau...

2015-03-27 Velykinės dirbtuvėlės

Siūlai, siūlai, susivykit,
siūlo galo nepalikit!

Jei namuose radote siūlų galų, užsukite į kūrybines dirbtuvėles – gaminsime švelnius ir pūkuotus zuikučius! Jei siūlai jau suvyti ir sumegzti, jų duosime mes.

Susitinkame balandžio 2 d., 14 val. Vaikų bibliotekoje,
salėje „Po skliautu“. Pasiruošime Velykoms ir sutiksime Tarptautinę vaikų knygos dieną! 

Iki pasimatymo!

2015-03-24 Prasidėjo interneto savaitė 2015!

Šiais metais kovo 23-29 dienomis tradiciškai vyks tarptautinė „Interneto savaitė 2015“ (Get Online Week 2015) Iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes; raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje.  Šiam tikslui įgyvendinti 26 Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT  žinias ir kt veiklos.Asociacija „Langas į ateitį“ jau šeštus metus koordinuos šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje.

Skaityti daugiau...

2015-03-23 Knygoje 20 asmenybių, įėjusių į teatro istoriją

Kovo 18 d. Vilniaus apskrities Adomo Mikckevičiaus viešojoje bibliotekoje susirinko teatro mylėtojai ir kūrėjai švęsti Aleksandro Guobio knygos „Neblėstantys portretai“ pasirodymo, o tuo pačiu paminėti artėjančią Tarptautinę teatro dieną (kovo 27 d.). Knygoje pristatoma 20 iškilių 19–20 a. Lietuvos teatro kūrėjų, savo darbais, filosofija ir nuostatomis įsiamžinusių teatro istorijoje. Renginio vedėjo aktoriaus ir teatro pedagogo Remigijaus Vilkaičio įsitikinimu, knyga labiausiai turėtų būti aktuali jaunimui – tai patikimas ir išsamaus Lietuvos teatro istorijos šaltinis. Šiuos žodžius patvirtina ir vienas iš knygos personažų aktorius, režisierius, teatro pedagogas Petras Bielskis „Knygoje aprašyta tik tai, ką galima įvardyti ir tik tiek, kiek buvo.". Taigi autorius nesiima istorijos interpretacijų. Jis konstatuoja faktus, bet neapsiriboja vien sausais faktais – knygoje daug citatų, atsiliepimų ir atsiminimų.

Skaityti daugiau...

2015-03-12 Vaikų biblioteka kviečia į garsinius skaitymus!

Pačius mažiausius kovo 26 d. 12 val. kviečiame į garsinius skaitymus, kurie vyks Vaikų bibliotekoje.

Šį kartą susipažinsime su Troliais Mumiais, Troliai Mumiai susipažins su Jumis, o paskui ištempę ausis klausysimės bibliotekininkės sekamos pasakos „Didysis jūrų nuotykis“ iš Didžiosios trolių Mumių knygos „Troliai Mumiai ir stebuklų metas“.
Nuobodžiauti nebus kada, nes juk Mumių slėnyje visą laiką apstu nuotykių! 

Skaityti daugiau...

Greitai

Siūlo skaitytojų klubas

  • Apgaulė

    Edward Lucas. Apgaulė. Šnipai, melas ir kaip Rusija mausto Vakarus. Vertė Gabija Ieva Hakienė, Baltos lankos, 2013