Pradžia Naujienos

2016-02-02 Vasario mėnesio bibliotekos renginių kalendorius

Vasario mėnuo ypatingas, nes vyks didžiausias knygos mylėtojų metų renginys - Vilniaus knygus mugė. Šiais metais joje dalyvaus ir mūsų biblioteka. O iki knygų mugės ir po jos kviečiame lankytis bibliotekos renginiuose - jų daug, visi skirtingi ir labai įdomūs. Atsisiųskite bibliotekos renginių kalendorių ir įsikelkite ant savo kompiuterio darbinio ekrano. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2016 m. vasario mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1920x1080)

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui (1280x1024)

2016-02-01 Perregistruojami skaitytojai

Primename, kad, kaip ir kiekvienais metais, vyksta skaitytojų perregistravimas. Jei nespėjote persiregistruoti sausio mėnenesį, negalėsite skolintis leidinių į namus ir pratęsti išduotų leidinių gražinimo termino. Užsukite į bibliotekos Registraciją ir bibliotekos darbuotojai jus perregistruos. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą. 

2016-01-29 Skaitykite „Vyturio“ e. knygas nemokamai

Atėję į biblioteką susiraskite reikiamą knygą interneto svetainėje www.vyturys.lt. savo telefone, planšetėje, asmeniniame nešiojamame arba bibliotekos kompiuteryje. Skaityti galite bibliotekoje arba namuose, kavinėje, autobuse, net ir tuomet, kai nėra interneto. 

Skaityti daugiau...

2016-01-20 Zurabas Džavachišvilis. Ar Lietuvoje nėra terorizmo grėsmės, ar nėra informacijos apie grėsmę?

2015 metais pasirodė 16-oji rašytojo, žurnalisto, vertėjo, Vidaus reikalų ministerijos darbuotojo Zurabo Džavachišvilio knyga „Viesulo akis“. Kūrinio dėmesio centre – terorizmo atakos grėsmė Lietuvoje. Tema labai aktuali ir pastaruoju metu dažnai aptariama viešoje erdvėje. Vis dėlto glumina, o tuo pačiu ir žavi autoriaus įžvalgumas, nes knyga parašyta gerokai anksčiau nei įvyko teroristų išpuoliai Paryžiuje ar pabėgeliai iš Sirijos užplūdo Europos Sąjungos šalis. Rankraštis penkerius metus gulėjo vienos leidyklos stalčiuje ir tik patekęs į „Versus Aureus“ leidyklą jis pagaliau išvydo dienos šviesą.

Skaityti daugiau...

2016-01-18 Naujos knygos bibliotekoje

Kiekvieną mėnesį pristatome bibliotekoje gautas naujas knygas. Anot sielos ir kūno gydytojų, knygos lyg vaistai. Juk svarbu ne informacija, o transformacija. Mintys kuria ir dvasinę, ir fizinę sveikatą. Keičiasi mintys, keičiamės mes, keičiasi aplinka, keičiasi visas pasaulis. Tad ne tas pats, su kokia knyga rankose žmogus praleidžia poilsio valandas. Svarbu pasiimti tai, ko šiuo metu reikia.

Naujų knygų sąrašus rasite „Naujų knygų lentynoje“ Naujienų skiltyje. Naudingo, įdomaus, prasmingo skaitymo!

Naujų knygų pristatymus rengia Dalia Aleknavičiūtė
Skaitytojų aptarnavimo centras