Pradžia Naujienos

2016-04-22 Dalyvaukite konkurse ir laimėkite kelionę į Šanchajų

Ar pažįstate Kiniją, jos kultūrą, istoriją? Ar jums patinka Šanchajus? Tuomet dalyvaukite rašinio ir fotografijų konkurse "Shanghai Get-together 2016 – the 4th Writing and Photography Contest". Papasakokite vaizdais ar žodžiais ką sužinojote apie Kiniją ir Šanchajų ir laimėkite kelionę.

 Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje nuo 2011 m. jau sukaupta apie 1150 egzempliorių knygų apie Kinijos kultūrą, istoriją, puikių fotografijų albumų. Visa tai gali būti labai naudinga dalyvaujant konkurse. Apsilankykite!

Konkurso taisyklės 

Fotokonkursas #MŪSŲKRAŠTAS

2016-04-11 Parodyk savo krašto išskirtinumą. FOTOKONKURSAS

Parodyk, kuo ypatingas ir unikalus Tavo kraštas. Dalyvauk fotografijų konkurse #MŪSŲKRAŠTAS. Gegužės 1–31 dienomis laukiame Tavo nuotraukų su įamžintais Alytaus ir Vilniaus apskričių kultūros ir gamtos paminklais, Tavo gyvenamojoje vietovėje puoselėjamomis tradicijomis, kasdiene gyventojų buitimi. Visos nuotraukos bus skelbiamos Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Facebooko puslapyje arba nuotraukų autoriai gali jas kelti į Instagramą su žyma #mūsųkraštas.

Trims įdomiausių, gražiausių ir daugiausia paspaudimų „patinka“ sulaukusių nuotraukų autoriams padovanosime itin vertingą 2015 m. išleistą knygą „Pasižvalgymai po Vilnių“, kurioje pirmą kartą aprašyti visi Vilniaus miesto mikrorajonai ir mažesnės vietovės (susipažinkite su elektroniniu knygos variantu). 2016 m. knyga įtraukta į naujausių rekomenduojamų knygų apie Vilnių sąrašą.  

Skaityti daugiau...

2016-04-10 Įvertinkite bibliotekos teikiamų paslaugų poveikį

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto mokslininkai atlieka tyrimą, kuriuo siekiama išsiaiškinti Lietuvos apskričių viešųjų bibliotekų veiklos ir bendruomenės narių aktyvumą bibliotekos teikiamų paslaugų ir veiklos atžvilgiu, ištirti daromą emocinį poveikį asmeniui, kuris naudojasi bibliotekos paslaugomis, dalyvauja jos renginiuose ar savanoriauja. Mokslininkų nustatyta, kad dvasinėmis vertybėmis pagrįsta ir pozityvi žmogaus emocinė būklė yra vienas iš esminių gyvenimo kokybę sąlygojančių veiksnių.

Gerbiamas bibliotekos lankytojau, maloniai kviečiame dalyvauti šioje apklausoje. Tik Jūsų subjektyvus vertinimas yra reikšmingas šiame tyrime, nes mums rūpi Jūsų asmeninė laimė, Jūsų pasitenkinimas gyvenimo kokybe.

Apklausa vyksta balandžio–gegužės mėnesiais.

Iš anksto dėkojame.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto tyrėjai

ANKETA

2016-04-05 Balandžio mėnesio bibliotekos renginių kalendorius

Laukiame jūsų bibliotekos renginiuose balandžio mėnesį - atsisiųskite bibliotekos renginių kalendorių ir įsikelkite ant savo kompiuterio darbinio ekrano. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2016 m. balandžio mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1920x1080)

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui (1280x1024)

2016-04-04 Gyvos žinios apie kraštą stiprina patriotiškus jausmus

Vietos gyventojai ir mūsų krašto svečiai artimiausiose bibliotekose gali daugiau sužinoti apie vietovę, jos gamtos, kultūros ir meno paminklus, čia gimusius ar ilgesnį laiką gyvenusius žymius žmones. Bibliotekose tokia informacija – faktai, straipsniai, knygos – kaupiama nuo seno. Ji labai praverčia užduotis atliekantiems moksleiviams, gidams, svečių laukiantiems gyventojams.

Skaityti daugiau...

Greitai

Siūlo skaitytojų klubas

  • Moterų miestas

    David R. Gillham. Iš anglų kalbos vertė Adonė Grendienė. – Tyto alba, 2015