Pradžia Naujienos

2014-10-27 Internetinių transliacijų ciklas apie eurą bibliotekoje

Artėjant euro įvedimui gali kilti įvairių klausimų apie tai, kaip viskas bus organizuojama, kokie pokyčiai mūsų laukia kitais metais. Į juos bus siekiama atsakyti tiesioginių internetinių transliacijų ciklo „Euro panorama“ metu. Pirmoji inerneto transliacijos tema Euras ir Lietuva: mitai ir faktai“ vyks spalio 30 d. 10 val. Jos metu kalbės Lietuvos Respublikos finansų ministras Rimantas Šadžius ir ekonomistas dr. Nerijus Mačiulis.

Skaityti daugiau...

2014-10-21 Tęsiasi kūrybinis konkursas "#rajonas"

Vilnius vis kitoks – romantiškas savo senamiesčio gatvelėmis, svajingas vilnijančiame Užupyje, siekiantis debesis Šnipiškėse, ūkanotas Fabijoniškėse, paslaptingas Markučiuose… Tiek daug paslapčių ir neatrastų vietų Vilnius slepia. Jei tu esi 8-12 klasės moksleivis – stebėk, fotografuok, parodyk savo rajoną taip, kaip tu jį matai.

Skaityti daugiau...

2014-10-21 Kviečiame naudotis JSTOR ir East View Information Services duomenų bazėmis

Kviečiame naudotis JSTOR (http://www.jstor.org/) duomenų bazėmis nuo 2014 m. spalio 15 d. iki 2014 m. gruodžio 15 d.

Suteikta laikina prieiga prie šių kolekcijų:

Skaityti daugiau...

2014-10-14 Keliauti - tai tarsi vis gimti iš naujo

Penktadienį (spalio 10 d.) literatūros mylėtojai turėjo išskirtinę galimybę susitikti su žymiu austrų rašytoju Christophu Ransmayriu. Pasaulinio literatūros kritikų pripažinimo sulaukęs rašytojas pristatė savo paskutiniąją smulkiosios prozos knygą „Atlas eines ängstlichen Mannes“ („Baugštaus žmogaus atlasas“, laisvas vertimas).  Joje aprašytos autoriaus kelionių impresijos, kurios pasakoja ne tik aplankytos šalies žmonių istorijas, bet ir rašytojo gyvenimo istoriją.

Skaityti daugiau...

2014-10-06 Patekome į II-ąjį „Bibliomūšio“ etapą

Bibliotekos komanda „Adomo protas“ sėkmingai įveikė I-ąjį bibliomūšio etapą ir šiuo metu yra 45-oje vietoje. Dėkojame visiems „Adomo protas“ komandos nariams už aktyvų dalyvavimą. 

Skaityti daugiau...

Greitai

Siūlo skaitytojų klubas

  • Mano vyro paslaptis

    Dorotty Koomson, iš anglų kalbos vertė Rima Rutkūnaitė, Alma littera, 2013