Pradžia Naujienos

2014-09-11 Dzūkiška šnekta poezijos knygos sutiktuvėse

Švelniu it upelio čiurlenimas Akvilės Vervečkaitės balsu buvo pasveikinti visi Juozo Žitkausko kūrybos gerbėjai, sekėjai ir svečiai, susirinkę į knygos „Budintis kalendorius“ sutiktuves. Bardė akompanuodama sau tai kanklėmis, tai klavišiniais atliko keletą knygos autoriaus eilių. Dalyvių pasisakymai buvo atviri ir nuoširdūs, su dažnais susitikimą pagyvinančiais humoro intarpais.  Vakaro vedėjos Alinos Semionovos (VšĮ „Bardai LT“ projektų vadovės) nuomone, eilėse labai ryškiai atsiskleidžia Juozo Žitkausko asmenybė, autorius tiesiog „apsinuogina“ parodydamas koks jis yra iš tikrųjų.

Skaityti daugiau...

2014-09-08 Darbo pasiūlymas metodininkui (-ei)

Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka siūlo darbą metodininkui (-ei) Regiono bibliotekų metodikos ir vadybos centre. 

Darbo pobūdis: metodinis ir vadybinis darbas bibliotekų veiklos srityje.
 

Skaityti daugiau...

2014-09-03 Rugsėjo mėnesio bibliotekos renginių kalendorius

Sužinokite apie bibliotekoje organizuojamus renginius iš anksto - atsisiųskite bibliotekos renginių kalendorių ir įsikelkite ant savo kompiuterio darbinio ekrano. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2014 m. rugsėjo mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui (1280x1024)

2014-09-01 Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!

Mieli skaitytojai!

Sveikiname visus tik pradedančius eiti mokslo keliu ir tuos, kurie po vasaros atostogų, sugrįžta į jį pasisemti naujų žinių bei patirčių. Tegul kiekviena išmokta pamoka pripildo Jūsų gyvenimus naujų spalvų ir idėjų. O kiekviena padaryta klaida tebūna tik pamoka, kurią reikia išmokti, kad galėtumėte siekti tobulybės!

Sėkmės, kantrybės ir atkaklumo keliaujant spalvingu pažinimo  keliu!

2014-08-11 Savanoriška veikla – atradimas, pažinimas ir džiaugsmas


Savanorystė – tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei naudingą darbą. Savanoriu gali tapti bet kokio amžiaus, lyties, religinių ar politinių įsitikinimų asmuo, norintis praplėsti savo akiratį, prisidėti prie geresnės ir socialiai atsakingesnės visuomenės kūrimo, įgyti naujų pažįstamų ir naudingos patirties, nesiekiantis už atliekamus darbus gauti jokios materialinės naudos sau.

Skaityti daugiau...

Šiuo metu vyksta

Siūlo skaitytojų klubas