Pradžia Naujienos

2014-09-01 Sveikiname su Mokslo ir žinių diena!

Mieli skaitytojai!

Sveikiname visus tik pradedančius eiti mokslo keliu ir tuos, kurie po vasaros atostogų, sugrįžta į jį pasisemti naujų žinių bei patirčių. Tegul kiekviena išmokta pamoka pripildo Jūsų gyvenimus naujų spalvų ir idėjų. O kiekviena padaryta klaida tebūna tik pamoka, kurią reikia išmokti, kad galėtumėte siekti tobulybės!

Sėkmės, kantrybės ir atkaklumo keliaujant spalvingu pažinimo  keliu!

2014-08-11 Savanoriška veikla – atradimas, pažinimas ir džiaugsmas


Savanorystė – tai altruistinė veikla, dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei naudingą darbą. Savanoriu gali tapti bet kokio amžiaus, lyties, religinių ar politinių įsitikinimų asmuo, norintis praplėsti savo akiratį, prisidėti prie geresnės ir socialiai atsakingesnės visuomenės kūrimo, įgyti naujų pažįstamų ir naudingos patirties, nesiekiantis už atliekamus darbus gauti jokios materialinės naudos sau.

Skaityti daugiau...

2014-08-08 Rugpjūčio mėnesio bibliotekos kalendorius

Rugpjūtį pasitinkame saulėtomis spalvomis. Kviečiame atsisiųsti kalendorių savo kompiuterio darbalaukiui. (Instrukciją, kaip tai padaryti rasite čia.)

2014 m. rugpjūčio mėnuo:

Atsisiųsti plačiaekraniam monitoriui 16:9 (1440x900)

Atsisiųsti standartiniam monitoriui 4:3 (1280x1024)

2014-07-18 Turime laikiną prieigą prie SAGE mokslinių tyrimų duomenų bazių

Iki 2014 m.gruodžio 23 d. turime prieigą prie mokslinių tyrimų metodų duomenų bazių Sage Research Methods Online ir Sage Research Methods Cases. Duomenų bazės, skirtos mokslininkams, tyrėjams ir studentams,

Skaityti daugiau...

2014-07-14 DĖMESIO! Rytoj gali neveikti elektroninis katalogas

Mieli Skaitytojai! Liepos 15 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus atliekami profilaktikos darbai Suvestiniame kataloge, todėl tuo metu neveiks

Skaityti daugiau...

Šiuo metu vyksta

Siūlo skaitytojų klubas